دوستان منسایت آموزشی من

اینجا شما با فهرستی از وبسایتهای افرادی که من آنها را دوست و همراه و معلم خود میپندارم آشنا خواهید شد.

اولین سایت را به سایت معلم بزرگم محمد رضا شعبانعلی اختصاص میدهم. سایتی که وقتی از اندیشه تهی میشوم و قدرت تفکرم را از دست میدم حتما به سراغش میروم تا دوباره به یاد بیاورم که یک انسان چقدر میتواند قدرت اندیشه و تفکر و تحلیل بالایی داشته باشد.

سایت شخصی محمد رضا شعبانعلی

سایت بعدی سایت متمم هست. سایتی که یک دانشگاه به تمام معنی برای من و خیلی های دیگر محسوب میشود. هرچند به اندازه باقی متممی ها دانشجوی منظم و متمرکزی نیستم اما تلاشم را میکنم تا از بخش های مختلف آن یاد بگیرم.

سایت متمم

هیچ کس در این دنیا به اندازه شاهین کلانتری انسان ها را به ساختن وبلاگ و نوشتن رزانه تشویق نمیکند.

اگر این وبلاگ به وجود آمده و علاقه ای به نوشتن در من شکل گرفته به خاطر شاهین بوده و بس!

این شما و این هم سایت شاهین کلانتری که عاشق نوشتن و انجیر خیس خورده است.

مرضیه رمضانی، دوستی که با شنیدن اسمش اول رنگ آبی در پس زمینه ذهنم تداعی میشود و بعد آرامش محض و صدایی دلنشین و نظم و ترتیبی قابل ستایش
مرضیه را از پست های جذابش در اینستاگرام دیدم و شناختم. پست هایی که به طرز جذابی پاورپوینت آموزش میداد! آن هم نه به صورت ویدیویی، بلکه به صورت پست های اسلایدی!
کار را آنقدر تمیز و دقیق از کار در میاورد که من شیفته این پست ا میشدم. به خصوص که به نظرم اولین بار شاهین کلانتری را از پست های مرضیه بود که شناختم.چون عادت داشت در اسلاید آخر هر پست جمله ای خوب از شاهین بیاورد و این واقعا لذت بخش بود برای من. تا جایی که با جستجوی نام شاهین کلانتری به صفحه ای رسیدم که مردی با لبخند همیشگی هر روز لایو در صفحه خود برگزار میکرد.

پویان لرن سایت مرضیه هست و اگر دغدغه آموزش دارید حتما روی این نوشته کلیلک کنید.

ناعمه سجادی! دوستی پر انرژی و همیشه سرشار از ایده های ناب و خاص! معلم ریاضی و طراح دوره های آموزشی. از کجا میناسمش؟ از اینستاگرام! هرچقدر هم که اینستاگرام محیط نرت انگیز و دوست ناداشتنی برای من باشد همانقدر برای یافتن دوستان خوب و باارزش برایم مهم هست. وجود افرادی مثل ناعمه در دایره دوستی ها میتواند وزنه سنگین و مهمی برای داشتن حس خوب و پیشرفت و موفقیت باشد.به تازگی به سایت ناعمه سر زدم و از خواندن مطالب خاص و جالبی که آنجا بود لذت بردم.

اسم سایت ناعمه پروچیستا هست! خیلی اسم قشنگ و جالبی هست و بهش غبطه میخورم که تونسته چنین اسمی برای برند خودش انتخاب کنه.

این شما و این پروچیستا به معنی خردمند

روزی به طور اتفاقی متنی در یک کانال خواندم که عجیب زیبا و دلنشین بود و نکته جالبتر اینکه نوشته در مورد فیزیک و یک پدیده فیزیکی بود. اعظم حشمتی دوست و همکار من هست که پدیده های فیزیکی را در قالب کلمات و جملات آنچنان توصیف میکند که هیچ آزمایش عملی نمیتواند تاثیری بیشتر از نوشته های او داشته باشد.

وبسایت اعظم حشمتی دوست و همکار فیزکدان و نویسنده

اما زحمت آماده‌سازی این سایت را دوست عزیزی کشیده‌اند که هرموقع سوالی داشته باشم خیلی سریع و دقیق به من کمک میکنند. و خوشحالم که افتخار آشنایی با ایشون رو داشتم. ایشون کسی نیستند به جز آقای سعید قائدی.

وبسایت آقای قائدی

 

آهنگهای شگفت انگیز شهرزاد