دفتر یادداشت روزانه

امروز دوشنبه هست. تقریبا به طور غیر رسمی از امروز مدارس تعطیل شدند تا بچه‌ها برای امتحانات آماده شوند. تعطیلی قبل از امتحانات حق رسمی دانش آموزان هست ولی نمیدانم چرا سیستم اصرار دارد تا آخرین روزها دانش‌آموزان را به مدرسه بکشاند و وقتی دانش‌آموز تصمیم میگیرد در مدرسه حاضر نباشد انگار که عدم پیروی از قوانین میشود عادت همیشگی او. بعدتر از خیلی چیزهای دیگر هم پیروی نمیکند.

به هر حال تعطیلی مدرسه باعث میشود من بسیار خوشحال شوم و به امور مهم زندگی‌ام برسم. میتوانم محتوای آموزشی تولید کنم که به بسیاری از دانش آموزان کشور کمک کند و به این ترتیب احساس رضایت بیشتری از خودم داشته باشم.

از وقتی که از مدرسه برگشتم چند ویدیو برای آپارات و تلگرام ویرایش کردم و کمی از کارهای عقب مانده خودم را انجام دادم. این کارها رو دوست دارم  و خیلی وقت ها بدون خستگی دنبالشون میکنم.

کم‌کم ویدیوهای دبیران‌یار دارند به دستم میرسند. شاید اگر به ۹ عدد برسند شروع کنم به فعالیت مجدد. اما باید برای جلسه ضبط بعدی سناریو جمع کنم و همچنین بشینم تمرین کنم.

برای شنبه بعد با فیلمبردار هماهنگ شدم و این یعنی وقت کمی برای این کار برام باقی مونده اما لیستی از سناریوها که در دفترم جمع‌آوری کردم بهم کمک میکنه سرعت عمل بیشتری داشته باشم.

یکی از پستهایی که دیروز پست کردم مربوط به یک آزمایش بود. آزمایشی که اثر فشار را بر روی دمای جوش آب نشان میدهد، احساس کردم توجه بیشتری رو به خودش جلب کرد.

میتونم از پست‌های اسلایدی قبل هم برای نمایش استفاده کنم اینجوری پست اسلایدی هم خواهم داشت و آمار تنوع بالاتر میره. میتونم لایو یهویی داشته باشم. اما در مورد موضوعش اطمینان ندارم.

حرف زدن در مورد مطالب توسعه فردی را بیشتر دوست دارم و باید بشینم ببینم چه چیزی میتونه ارتباط اون مطالب را با فیزیک مطرح بکنه.

نسبت به قبل به آرامش درونی بیشتری در مورد فعالیت در اینستاگرام رسیدم و دیگر دچار ناراحتی نمیشوم. یعنی به این صورت میتوانم تحلیل کنم ببینم چه چیزی باعث میشود مخاطب بیشتری جذب کنم.

پ.ن: نمیدونم چرا دکمه انتشار این نوشته رو نزده بودم و الان متوجه شدم و منتشرش کردم. پس اگر تناقضی در تاریخ نوشته و متن میبینید به همین دلیل هست.

 

 

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط