یک مکان برای هر کاری

احساس میکنم وقتی کارهایم را فقط در یک مکان انجام میدهم بازدهی بیشتری دارم. اجازه دهید بیشتر توضیح دهم. من امروز کلاسهایم را به دلایل شخصی از حالت حضوری به آنلاین تغییر دادم و چقدر احساس راحتی و آرامش به من دست داده از این تصمیمی که گرفتم. توانستم در خانه بمانم، استرس مسیر و رفت و آمد و دیر کردن سرویس و … را نداشته باشم. و به جای یک ساعت رفت و برگشت در مسیر بخوابم و استراحت کنم. تمام ابزارم دم دستم باشند و به راحتی هر فایلی که نیاز داشتم را از کامپیوتر به لب تم منتقل کنم و از همه مهمتر خیالم از بابت رزناز راحت باشد. بلافاصله بعد از تمام شدن کلاس وبلاگ را باز کنم و مطلبی بنویسم. چقدر همه اینها به من حس خوبی دادند.

به نظرم میرسد اگر بتوانم تمام کلاسهای حضوری را حذف کنم و کلاسهای آنلاین را شروع کنم بهتر میتوانم به اهدافم برسم.

یاد روزهایی افتادم که به خاطر همه گیری کرونا همیشه مجبور بودیم در خانه بمانیم و چقدر من در تولید محتوا و خلاقیت توانستم رشد کنم. به نوعی نیاز به چنان دوری از اجتماع و خزیدن در لاک خودم را دارم که بتوانم کارهای بهتری انجام دهم و خلاق تر باشم.

شاید اگر روزی تکنولوژی به دادم برسد و بتوانم در یک اتاق متاورس مستقر شوم دیگر از آن اتاق تکان هم نمیخورم و تمام کارهایم و ملاقاتهایم را با آواتارم که به راحتی میتواند در هر مکانی حضور یابد انجام می دهم.

 

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط